Apie Annie Sloan

Daugiau nei prieš tris dešimtmečius dekoratyvinio dažymo revoliuciją pradėjusi visame pasaulyje žinoma Annie Sloan yra viena labiausiai gerbiamų dažų ir spalvų specialisčių.

Parašiusi 26 tarptautiniu mastu parduodamas knygas ir 1990-aisiais metais sukūrusi savo dekoratyvinių dažų liniją „Chalk Paint®“, Annie Sloan apvertė baldų dažymo pasaulį aukštyn kojom. Per pastaruosius 30 metų Annie patirtis vaizduojamojo meno srityje ir užkrečiantis susižavėjimas dekoratyviniu dažymu suteikia nesuskaičiuojamą daugybę kūrybinių galimybių tiek savamoksliams, tiek patyrusiems profesionalams.

Annie Sloan yra pasiryžusi dalintis savo aistra dekoratyviniam dažymui ir skatinti žmonių kūrybingumą drąsiai eksperimentuojant su jos kurtais dažais ir spalvomis. Išimtinę teisę prekiauti jos gaminiais turi daugiau nei 1700 savarankiškų įmonių, veikiančių 55 pasaulio šalyse.

Annie Sloan yra viena „įtakingiausių Jungtinės Karalystės moterų dizainerių.“ – The Telegraph (Jungtinė Karalystė)

„Annie Sloan vardas yra plačiai žinomas interjero dizaino pasaulyje jau nuo 1990-ųjų metų, kai buvo sukurti universalūs „Chalk Paint“ kreidiniai dažai.“ – Elle Decoration

„Annie Sloan yra dažų karalienė.“ – The Irish Times

Annie biografija

Annie mokėsi dailės meno, o 20 a. 8-ojo dešimtmečio viduryje, baigusi universitetą ir pagal užsakymus dažydama namų sienas, susidomėjo dekoravimu. Iki 1987-ųjų metų Annie parašė nepaprastai didelės sėkmės sulaukusią knygą „The Complete Book of Decorative Paint Techniques“ (lit. „Išsamus vadovas apie dekoratyvinio dažymo būdus“), kuri yra laikoma šios srities biblija. Negalėdama rasti norimų dažų, Annie pasinaudojo savo žiniomis apie spalvas, dažus, pigmentus ir meno istoriją, ir 1990-aisiais metais sukūrė „Chalk Paint®“ dažų liniją. 2000-aisiais metais Oksforde Annie atidarė parduotuvę, kurioje pristato „Chalk Paint®“ dažus, veda kursus ir teikia su interjero dizaino kūrimu susijusias paslaugas.

Annie kartu su vyru David gyvena ir dirba Oksforde. Ji gimė Australijoje, škoto ir fidžės šeimoje, o kai mergaitei buvo dešimt metų, šeima persikėlė į Angliją ir pradėjo ūkininkauti Kento mieste. Dėl pietinėje Afrikoje praleisto laiko ir ryšių su Prancūzija, Kuba ir Jungtinėmis Valstijomis Annie jaučiasi turinti sąryšį su visu pasauliu. Moteris augina tris sūnus ir Oksforde praleido pastaruosius dvidešimt penkis metus.

„Chalk Paint™“

Pasauliniu reiškiniu tapusią „Chalk Paint®“ dažų liniją 1990-aisiais metais Annie Sloan sukūrė atsiradus universalių dažų poreikiui. Ji norėjo dažų, kurie gražiai atrodytų ant baldų paviršių jų negruntuojant ir nešlifuojant, kuriuos būtų paprasta naudoti ir kurie greitai džiūtų bei kuriuos būtų galima naudoti įvairiems dažymo stiliams. Dėl aksominio ir itin matinio galutinio rezultato šią dažų liniją moteris pavadino „Chalk Paint®“. Atkrepkite dėmesį, kad dėl monitoriaus ekrano nustatymų spalvos gali skirtis.