Helpie FAQ

[helpie_notices group_id=’140’/]

Dažnai užduodami klausimai

 • Net ir padengus baldą dviem sluoksniais Chalk Paint® PURE WHITE spalva, vis tiek vietomis persišviečia tamsus paviršius. Kodėl taip nutiko?

  Tai lemia Chalk Paint®  PURE WHITE dažų gamybos technologija, todėl ši spalva yra skaidresnė, nei kiti Annie Sloan paletės dažai. Kartais situaciją galima išspręsti papildomu dažų sluoksniu ant labai šviesų ar labai tamsių baldų ar kitų paviršių. Antras sprendimo būdas: pirmą sluoksnį padengti Chalk Paint® Country Grey (ar panašia) spalva. Ir sekantį sluoksnį dažyti Chalk Paint®  PURE WHITE spalva.

  Dar viena alternatyva – paruošti baldą prieš dažyma šelako pagrindo gruntu.

 • Kurios apsauginio sluoksnio priemonės yra saugios naudoti dažant vaikų baldus, žaislus? Ar gali būti saugus paviršius, jei yra kontaktas su maistu?

  AS vaško ir lako pavyzdžiai nepriklausomai ištirti ir sertifikuoti kaip „saugūs žaislams“, vadovaujantis griežtais Europos standartais. Bandymus su Annie Sloan vardo produkcija atlieka viena iš pirmaujančių Europos bandymų laboratorijų, kuri patvirtino visišką atitiktį BS EN 71-3: 2013 standartui.

  Vaško saugos duomenys
  Sidabrinės spalvos vaško saugos duomenys
  Tamsaus sidabro vaško saugos duomenys
  Vario spalvos vaško saugos duomenys
  Auksavimo vaško saugos duomenys

 • Kiek reikia laiko, kad subręstų dažytas ir nuvaškuotas paviršius?

  Pakankamai greitai po užtepimo Annie Sloan vaškas atrodo sausas, tačiau reikia kur kas daugiau laiko, kol jis visiškai sukietės.
  Vaško džiūvimo ir kietėjimo procesas vadinamas brendimu. Brendimas gali užtrukti nuo 5 iki 21 dienos, priklausomai nuo aplinkos temperatūros. Kurį laiką teks pasaugoti užbaigtą paviršių, vengti aštrių daktų, naudoti padėkliukus.

 • Ar galiu tarpusavy maišyti Chalk Paint® kreidos dažų spalvas?

  Annie Sloan atsakingai atrenka spalvas, kurios papildo jos kuriamą dažų kolekciją. Dažų spalvas drąsiai galima maišyti tarpusavy ir kurti begales naujų atspalvių.
  Jei norite pašviesinti spalvą, maišykite ją su Old white arba Pure baltomis kreidos dažų spalvomis. Old white suteiks minkštesnį, vintažinį atspalvį. Pure labiau tiks kurti modernų įvaizdį.
  Eksperimentuokite ir sukurkite savo norimą atspalvį. Kadangi dažai nekenksmingi galima tiesiog pirštu juos tepti ant paletės, sumaišyti dažus tarpusavy ir taip sukurti patinkantį variantą.